ERJ-U08F5101V
MFR.Part #
ERJ-U08F5101V
JLCPCB Part #
C1013671
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS