ERJ-U08F4R53V
MFR.Part #
ERJ-U08F4R53V
JLCPCB Part #
C1013575
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS