ERJ-U08F4870V
MFR.Part #
ERJ-U08F4870V
JLCPCB Part #
C1013684
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS