ERJ-U08F4423V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F4423V
JLCPCB Part #
C4186058
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS