ERJ-U08F42R2V
MFR.Part #
ERJ-U08F42R2V
JLCPCB Part #
C3912850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS