ERJ-U08F4223V
MFR.Part #
ERJ-U08F4223V
JLCPCB Part #
C1859858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS