ERJ-U08F4023V
MFR.Part #
ERJ-U08F4023V
JLCPCB Part #
C1859894
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS