ERJ-U08F3R32V
MFR.Part #
ERJ-U08F3R32V
JLCPCB Part #
C1859929
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.32Ω 400V Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS