ERJ-U08F3R00V
MFR.Part #
ERJ-U08F3R00V
JLCPCB Part #
C1859886
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS