ERJ-U08F3832V
MFR.Part #
ERJ-U08F3832V
JLCPCB Part #
C4315668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS