ERJ-U08F36R5V
MFR.Part #
ERJ-U08F36R5V
JLCPCB Part #
C1013532
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS