ERJ-U08F3600V
MFR.Part #
ERJ-U08F3600V
JLCPCB Part #
C1013597
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS