ERJ-U08F3480V
MFR.Part #
ERJ-U08F3480V
JLCPCB Part #
C1013587
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS