ERJ-U08F3401V
MFR.Part #
ERJ-U08F3401V
JLCPCB Part #
C1013635
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS