ERJ-U08F3300V
MFR.Part #
ERJ-U08F3300V
JLCPCB Part #
C4231026
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS