ERJ-U08F3163V
MFR.Part #
ERJ-U08F3163V
JLCPCB Part #
C1013609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS