ERJ-U08F3160V
MFR.Part #
ERJ-U08F3160V
JLCPCB Part #
C1013646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS