ERJ-U08F3011V
MFR.Part #
ERJ-U08F3011V
JLCPCB Part #
C3912845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS