ERJ-U08F2R94V
MFR.Part #
ERJ-U08F2R94V
JLCPCB Part #
C1013536
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.94Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS