ERJ-U08F2R61V
MFR.Part #
ERJ-U08F2R61V
JLCPCB Part #
C4235167
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.61Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS