ERJ-U08F28R0V
MFR.Part #
ERJ-U08F28R0V
JLCPCB Part #
C1859997
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS