ERJ-U08F2872V
MFR.Part #
ERJ-U08F2872V
JLCPCB Part #
C1859877
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS