ERJ-U08F2611V
MFR.Part #
ERJ-U08F2611V
JLCPCB Part #
C1859916
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS