ERJ-U08F24R9V
MFR.Part #
ERJ-U08F24R9V
JLCPCB Part #
C1859841
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS