ERJ-U08F2433V
MFR.Part #
ERJ-U08F2433V
JLCPCB Part #
C4288696
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS