ERJ-U08F2403V
MFR.Part #
ERJ-U08F2403V
JLCPCB Part #
C1013577
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS