ERJ-U08F22R1V
MFR.Part #
ERJ-U08F22R1V
JLCPCB Part #
C4313849
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS