ERJ-U08F2101V
MFR.Part #
ERJ-U08F2101V
JLCPCB Part #
C1013695
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS