ERJ-U08F1R15V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F1R15V
JLCPCB Part #
C1859825
Package
1206
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS