ERJ-U08F1913V
MFR.Part #
ERJ-U08F1913V
JLCPCB Part #
C1859879
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS