ERJ-U08F1821V
MFR.Part #
ERJ-U08F1821V
JLCPCB Part #
C4020164
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS