ERJ-U08F1803V
MFR.Part #
ERJ-U08F1803V
JLCPCB Part #
C1859962
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS