ERJ-U08F17R4V
MFR.Part #
ERJ-U08F17R4V
JLCPCB Part #
C1859981
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS