ERJ-U08F1623V
MFR.Part #
ERJ-U08F1623V
JLCPCB Part #
C1859794
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS