ERJ-U08F1621V
MFR.Part #
ERJ-U08F1621V
JLCPCB Part #
C1859891
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS