ERJ-U08F15R8V
MFR.Part #
ERJ-U08F15R8V
JLCPCB Part #
C3968939
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS