ERJ-U08F15R0V
MFR.Part #
ERJ-U08F15R0V
JLCPCB Part #
C1013570
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS