ERJ-U08F1502V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F1502V
JLCPCB Part #
C1013539
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS