ERJ-U08F1501V
MFR.Part #
ERJ-U08F1501V
JLCPCB Part #
C1013542
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS