ERJ-U08F14R7V
MFR.Part #
ERJ-U08F14R7V
JLCPCB Part #
C1013674
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS