ERJ-U08F1402V
MFR.Part #
ERJ-U08F1402V
JLCPCB Part #
C1013590
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS