ERJ-U08F13R0V
MFR.Part #
ERJ-U08F13R0V
JLCPCB Part #
C3968604
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS