ERJ-U08F12R1V
MFR.Part #
ERJ-U08F12R1V
JLCPCB Part #
C4158585
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS