ERJ-U08F1243V
MFR.Part #
ERJ-U08F1243V
JLCPCB Part #
C3926723
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS