ERJ-U08F1242V
MFR.Part #
ERJ-U08F1242V
JLCPCB Part #
C1859844
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS