ERJ-U08F11R5V
MFR.Part #
ERJ-U08F11R5V
JLCPCB Part #
C4067915
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS