ERJ-U08F11R0V
MFR.Part #
ERJ-U08F11R0V
JLCPCB Part #
C1013619
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS