ERJ-U08F1022V
MFR.Part #
ERJ-U08F1022V
JLCPCB Part #
C3988222
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS