ERJ-U08D9761V
MFR.Part #
ERJ-U08D9761V
JLCPCB Part #
C4181943
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS