ERJ-U08D9533V
MFR.Part #
ERJ-U08D9533V
JLCPCB Part #
C2127207
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS